Konstrukcje Ogrodowe

Wiaty
  • projekt dobierany indywidualnie
  • bogaty wybór wykończeń
  • dowolne pokrycie dachowe
  • zabezpieczone profesjonalnymi środkami

Najczęściej zamawianym typem wiaty są te stanowiące przedłużenie bryły budynku. Realizowane przez nas konstrukcje mogą mieć dowolny rozmiar jak również być przykryte odpowiednio dopasownym zadaszeniem - zaróno pod wsględem kształtu jak i rodzaju pokrycia dachowego.
Wiaty 01
Wykonujemy również duże wiaty wolno stojące na dwa samochody. Wszystkie elementy wykonujemy weług indywidualnego projektu. Dzięki temu możemy dopasować konstrukcję do każdych potrzeb. Na zdjęciu wiata na dwa samochody z dodatkowych schowkiem tworzącym jedną bryłę.
Wiata 02
Czasami wszystko czego potrzeba, to proste, wielofunkcyjne rozwiązanie. Ta prosta wiatka mocowana jest do ściany domu, a konstrukcja nośne z druugiej strony stanowi oparcie dla małej drewutni.
Wiata 03
Pokrycie wiaty może być bardzo różne - poza typowymi materiałami jak gont bitumiczny i dachówka wykonujemy również pokrycia z poliwęglanu wielokomorowego oraz litego(na zdjęciu). Łuki są wykonane z drewna klejonego, co umożliwia zmniejszenie wymiarów elementów i "odchudzenie" całej konstrukcji. Dzięki temu wygląda ona bardziej lekko, nie tracąc stabilności i trwałości.
Wiaty 04